Без категорії

Як змити чорнило принтера з рук і одягу?


На вашому принтері варто класична СНПЧ? Складно не забруднити руки при заправці. За інструкцією, щоб долити чорнило, необхідно надіти рукавички і озброїтися звичайним шприцом. Однак на практиці бувають різні ситуації. Якщо ви вже забруднили чорнилом руки або одяг, на порядку денному стоїть питання: “Як видалити ці плями?”. Чорнило для принтерів мають специфічний склад і вивести пляма може бути не так-то просто.

Сім способів видалити чорнильна пляма

  1. Відбілювач. Змішайте одну частину відбілювача з десятьма частинами води. Протріть розчином уражені ділянки, поки пляма не буде стерто. Після видалення плям обов’язково ретельно вимийте руки водою з милом. Нейтралізуйте запах відбілювача, видавивши сік апельсина або лимона. Будьте обережні: до складу відбілювача входить хлор, він може викликати опік і подразнення, а також – втрату пігменту.
  2. Рідина для зняття лаку. Видаляє з рук сліди від чорнила. Будьте обережні з використанням рідини для зняття лаку на чому-небудь, крім шкіри. Вона може пошкодити покриття меблів і одяг. Рідина для зняття лаку з вмістом ацетону при тривалому впливі може викликати запаморочення, подразнення очей, шкіри і горла. Такі симптоми виникають при частому впливі протягом тривалого часу.
  3. Медичний спирт. Після його використання нанесіть трохи крему або лосьйону, щоб уникнути пересушування шкіри.
  4. Лак для волосся. Розпорошите його на пляму і залиште на деякий час, щоб чорнило розчинилися, а потім змийте. За даними Poison.org алкоголь в лаку для волосся є єдиним небезпечним інгредієнтом, який він містить.
  5. Засіб для чищення скла. У більшості будинків і офісів є засіб для чищення скла. Використовуйте цей варіант для видалення свіжих плям. Обприсніть для чищення стекол на уражені ділянки рук і протріть їх паперовим рушником ДО того, як фарби висохнуть.
  6. Дитяче масло. Воно швидко коагулює чорнильні плями, особливо коли ті ще свіжі. В цілому, це найбезпечніший варіант в цьому списку.
  7. Олія чайного дерева. Нанесіть кілька крапель на шматок чистої сухої тканини, а потім зітріть фарби. Щоб ретельно очистити шкіру, повторіть процес, використовуючи жорстку щітку. Повторюйте, поки повністю не видалите пляму. Хоча масло чайного дерева не заподіє вам шкоди, воно має різкий запах, тому використовуйте масло в добре провітрюваному місці. Вибирайте інші засоби з цього списку, якщо у вас є висипання, так як масло чайного дерева може викликати сухість, печіння і почервоніння шкіри.

Перед роботою обов’язково перевіряйте бирки на одязі. Використання відбілювача або медичного спирту може бути недоречним для деяких предметів одягу. Не забудьте протестувати невеликий невидимий ділянку своєї тканини, щоб визначити, чи підходить використання того чи іншого хімічного речовини.Source link

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *