Без категорії

Як вибрати відповідну друкує техніку?


Струменеві або лазерні

І у перших, і в других друкуючих пристроїв є свої сильні і слабкі сторони. Зазвичай вибір моделі зводиться до того, для яких завдань в майбутньому вона буде використовуватися.

Струменеві ПУ відмінно справляються з кольоровим друком фотографій, що робить їх універсальними. Техніка такого плану підходить для домашнього використання, оскільки вони зазвичай менше і тихіше своїх більш гучних лазерников.

Лазерні апарати дуже швидкі. Крім більш високої швидкості друку, вони також більш ефективні для друку великих обсягів чорного тексту, який буде виводитися більш чітким і стабільним, ніж на струменевих принтерах. Однак деякі ПУ можуть погано працювати з кольоровими зображеннями.

Що таке лазерний принтер?

Це тип пристрою, який використовує електричний заряд і лазер для перенесення фарби на сторінку. З моменту свого винаходу ці ПУ підвищили точність і складність друку, зазвичай забезпечуючи дозвіл вище 600 точок на дюйм.

Принцип роботи заснований на використанні лазерного променя, статичної електрики і порошку, званої тонером. Процес починається з того, що комп’ютер відправляє дані на принтер, який використовує лазер для сканування необхідного дизайну на механічний барабан. Це створює візерунок статичної електрики і притягує тонер, який потім прикріплюється до паперу, як в копіювальному апараті. Крім того, отримані відбитки стійкі до впливу зовнішніх факторів. Їм не страшні світло і волога.

У чому різниця між представленими ПУ?

Різниця полягає в способі друку і типі чорнила, які вони використовують. Традиційні струменеві моделі використовують рідке чорнило, проштовхує через сопло, для розміщення крихітних точок на сторінці для формування зображення або тексту. У той же час лазерні апарати використовують механічний барабан і статичну електрику для тяжіння чорнила, які потім прикріплюються до паперу.

У струменевого техніці використовуються рідкі чорнило, що зберігаються в картриджах, тоді як в лазерної використовується тонер, який є еквівалентом порошку. Тонер служить значно довше, ніж чорнило, і він більш надійний, тому що чорнило іноді можуть висихати або забивати картриджі, за якими він подається. Однак, якщо друкувати на струйников регулярно, то цього не станеться. Компроміс для підвищення ефективності полягає в тому, що лазерні принтери, що використовують тонер, часто спочатку дорожче струменевих.

Вибирайте пристрій, який підійде вам за всіма параметрами – це забезпечить його ефективне використання.Source link

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *