Без категорії

Як вибрати папір для друку наклейок?


Один з найбільш універсальних і економічних способів розповісти про щось – це наклейки. Вдало розміщені зображення на автомобілях, знаках, одвірках, в громадських місцях або в ванній кімнаті можуть привернути більше уваги, ніж реклама в Інтернеті.

Наклейки проти етикеток – в чому різниця? Наклейки в основному мають графіком, а етикетки носять інформаційний характер, як, наприклад, адреса, логотип або номер телефону. Як правило, їх друкують на папері або вінілі.

Найпростіший і дешевий вид наклейок – паперові. Вони підходять для обкладинок вінілових пластинок, персоналізації іменних бирок, створення стікерів для фотографій і безлічі інших творчих ідей. Не знаєте, який носій купити? Ви можете вибирати між попередньо вирізаними елементами і цілими листами наклеєною папери. Обидва варіанти прості у використанні, ви зможете застосовувати їх будинку або для роботи.

Попередньо нарізані етикетки підходять для банок і пляшок, надають індивідуальність і затишок. Якщо ви віддаєте перевагу вирізати наклейки самостійно, вибирайте цілі листи.

Якщо вам потрібні водостійкі матеріали, шукайте матову папір. І обов’язково використовуйте техніку, яка працює на пігментних чорнилі. Переконайтеся, що ви не використовуєте на одному пристрої носії для струменевих і для лазерних принтерів. Вони не взаємозамінні. Папір для струменевих принтерів плавиться, коли ви використовуєте її на лазерному принтері.

Вінілова папір для струминного друку пропонує доступне рішення для створення наклейок в домашніх умовах. Їх можна зробити водонепроникними за допомогою ламінування і прозорого покриття, завдяки чому вони краще витримують вплив зовнішніх впливів. Більшість видів вінілової самоклеящейся папери містять інформацію про їхній передбачуваний використанні як частина опису продукту.

Вирішуючи, який папір використовувати, потрібно подумати, чи сумісна вона з вашим принтером. Деякі ПУ працюють тільки з певними типами носіїв, тому обов’язково ознайомтеся з керівництвом до ПУ, перш ніж щось купувати.

Друк наклейок може здатися складним завданням, але як тільки ви ознайомитеся з процесом і дізнаєтеся, на що звертати увагу, ви зможете зосередитися на розширенні творчості, а не навпаки. Початковий ознайомлення з технічними особливостями друку наклейок допоможе вам уникнути зайвих витрат.Source link

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *