Без категорії

Як відключити статус монітор принтера Epson, Canon, HP і інших


У цій статті представлені кілька способів, як відключити статус монітор принтера самостійно без допомоги фахівця. Інструкція перевірена на таких моделях «Epson», як: l110, l210, l800. Але також легко може бути застосована до безлічі Canon, HP і інших.

Незважаючи на всю користь утиліти Status Monitor принтера, часто багато користувачів оргтехніки шукають способи його відключення. Проблема в тому, що реалізація цієї програми вкрай далека від ідеалу. Утиліта викликає незручності майже у всіх, хто використовує ПК для роботи. Це пов’язано з тим, що віконце програми часто з’являється на моніторі комп’ютера. Заважає виконанню будь-яких завдань.

А також іноді утиліта працює неправильно. Іноді вона може показувати недійсні дані, зависати разом з усім комп’ютером, створювати таким чином проблеми користувачеві.

Якщо програма Вам заважає – ви потрапили куди потрібно. У цій статті ми розберемося що таке статус монітор принтерів Epson, Canon, HP і інших. А також з’ясуємо: навіщо він потрібен, як його підключити або відключити.

Як часто Ви друкуєте?

Зміст статті:

Що це таке?

Status Monitor – це програма, яка контролює друковані пристрої. Вона відстежує поточний стан оргтехніки, повідомляє користувачеві про процес друку, попереджає про брак паперу або про те, що «друкар» її зажував. А також сповіщає про несправності, які можуть з’явитися в апараті під час його роботи. У деяких випадках утиліта може дати вам інструкцію з пошуку помилок і їх ліквідації.

Встановлюється ця програма тільки якщо принтер з’єднаний з ПК за допомогою USB або мережевого кабелю, а також його драйвер встановлений за відповідним керівництву. В іншому випадку програма не працюватиме навіть на другорядних елементах мережі комп’ютера, з якими оргтехніка з’єднана бездротовим способом.

Як прибрати?

 1. Вставте кабель або провід принтера у вхід вашого ПК і включіть оргтехніку.
 2. Якщо у Вас старий апарат, він може запускатися дуже довгий час. Щоб уникнути проблем, дочекайтеся повного запуску всіх систем принтера яким би довгим він не був.
 3. Переконайтеся, що ПК синхронізував систему з «друкарем». Викличте для цього віконце диспетчера принтера і факсів та знайдіть там іконку свого друкувального пристрою.
 4. Після цього зайдіть в меню «Пуск». Знайдіть розділ «Панель управління».
 5. З’явиться чергове віконце. У верхній частині екрана знайдіть новий список – «Перегляд». Знайдіть, а потім відзначте пункт «Категорія».
 6. Відкрийте категорію «Пристрої та принтери». Натисніть на неї.
 7. Система відправить вас в ще чергове вікно, де відображаються всі пристрої, з’єднані з материнською платою вашого ПК. У деяких випадках тут же відзначаються додані в плату модулі, але це буває дуже рідко.
 8. Знайдіть зображення вашого принтера. Клацніть на нього правою кнопкою миші.
 9. Відкриється ще одне меню, де потрібно вибрати розділ «Властивості».
 10. З’явиться маленьке вікно, що складається з декількох вкладок. Насамперед необхідно відкрити в розділі «Загальні» пункт, де знаходяться налаштування друку.
 11. Після цього перейдіть на наступну вкладку – «Сервіс», де внизу цього вікна клацніть на пункт «Швидкість і хід друку».
 12. З’явиться ще меню, де ви зможете поставити галочку в пункт «Відключити».
 13. Натисніть на вкладку «Ок», щоб синхронізувати всі зміни, які ви зробили і пройшло відключення.

Програма більше не буде заважати своїми помилками, перестане з’являтися поверх інших вікон і відволікати від роботи. Крім того, вона більше не буде зависати або сповільнювати роботу всього комп’ютера.

Як бачите, прибрати Status Monitor досить просто. Однак не варто відключати цю утиліту при першій же необхідності і забувати шлях до її підключенню. Ця програма надзвичайно корисна і, якщо під час друку ви не виконуєте на ПК ніякі важливі дії краще її включити. Тоді ви будете знати про час друку, поточному рівні чорнила в картриджі і головне – зможете уникнути серйозних проблем з друкованим пристроєм.

Як включити при необхідності

Якщо ви все-таки вирішили використовувати статус монітор на своєму ПК, або в комп’ютер прорвалися діти і переплутали все настройки, все просто. У включене положення програма перекладається так само, як у вимкнений.

СТАТТЯ БУЛА КОРИСНОЇ?

Відмінно!

В знак подяки розкажіть про статтю своїм друзям і знайомими в соціальних мережах. Використовуйте кнопки зліва або внизу сторінки. Це не займає більше 15 секунд. Спасибі!Source link

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *