Без категорії

Як в 1С налаштувати принтер за замовчуванням: поміняти, встановити


Налаштувати принтер в 1С за замовчуванням буде потрібно після підключення нового друкованого пристрою, оновлення або при виникненні помилок. А також процедура може знадобитися після установки нових конфігурацій або доповнень для розширення функцій програми.

Щоб підключити новий апарат для друку в 1С, скористайтеся стандартними опціями Windows. Якщо програма з яких-небудь причин не бачить техніку, то Ви можете перевірити з’єднання з ПК, надрукувати пробну сторінку або встановити допоміжні програми на комп’ютер.

Скільки принтерів підключено до Вашого ПК?

Зміст статті:

підключення техніки

Перед даними резервування друку документа з 1С необхідна установка принтера. Для цього розмістіть його в зручному місці, з’єднайте з комп’ютером за допомогою комплектного кабелю.

Наступний етап – установка драйвера, який зазвичай поставляється в комплекті на диску або USB-накопичувачі. В окремих випадках його потрібно завантажити на сайті виробника.

докладні інструкції з підключення та налаштування.

Вказівка ​​головного принтера в операційній системі

Якщо до Вашого комп’ютера підключено кілька апаратів, що виконують функцію друку, враховуйте, що програма 1С буде виводити документи на той, який зазначений в настройках за умовчанням. При необхідності Ви можете змінити це.

Для цього:

 1. Увійдіть в «Пуск», натиснувши відповідний символ внизу екрану зліва, перейдіть в розділ «Принтери».
 2. Знайдіть у списку назву потрібної моделі, наведіть на нього курсор, клікніть правою кнопкою миші і в контекстному меню натисніть «Використовувати за замовчуванням».

Після встановлення програма 1С буде автоматично відправляти документи на друк на обрану модель.

Вплив настройки «Дозволити Windows управляти принтером» в ОС на друк в 1С

На комп’ютерах з Windows 10 документ відправляється не так на принтер за замовчуванням, а на модель, на якій в останній раз здійснювалася роздруківка. Це незручно, якщо до Вашого ПК підключено одночасно кілька апаратів і Ви використовуєте для роботи в 1С тільки один з них.

Щоб для друку завжди використовувався встановлений за замовчуванням, відкрийте «Пуск», перейдіть в розділ «Принтери» і зніміть галочку навпроти рядка «Дозволити Windows управляти принтером».

Вказівка ​​принтера за замовчуванням для певного звіту через «Параметри сторінки»

У налаштуваннях програми можна вибрати принтер для роздруківки робочих документів, який буде використовуватися незалежно від того, що вибрано за замовчуванням в операційній системі.

Для цього:

 1. У програмі 1С відкрийте вкладку «Файл / File» і виберіть пункт «Налаштування сторінки», «Page Setup».
 2. Виберіть потрібний зі списку, підтвердіть дію, натиснувши «Ок».

Налаштування друку

Перед відправкою документа може знадобитися допоміжна настройка. Для цього клікніть команду «Друк» в панелі швидкого доступу вгорі і у вікні виберіть «Налаштування».

У розділі «Основні параметри» вкажіть:

 • Орієнтацію аркуша.
 • Тип і розмір паперу.
 • Кількість примірників (копій).

У розділі «Додатково» Ви можете вручну задати якість і швидкість друку файлів 1С, або налаштувати відображення документів в зворотному порядку.

Способи відправити на друк в програмі

В 1С Ви можете викликати функцію роздруківки документа декількома способами на вибір. Основний варіант – використання швидкої команди CTRL + P або через панель швидкого доступу у верхній частині екрана. Ще один спосіб – настройка і запуск друку з меню «Файл».

Чи не друкує: 1С не бачить принтер

Через системні помилки або неправильної настройки програма може не виявити недавно підключену техніку. У цьому випадку скористайтеся одним із запропонованих рішень.

Перевірка підключення

 • Переконайтеся, що з’єднання з ним не перервано. Для цього перевірте контактний кабель і порт, в який він підключається. Роз’єм для шнура потрібно періодично чистити від пилу, щоб контакт між елементами не переривати. Можна відключити від ПК все, що підключено через USB і перевірити кожен елемент послідовно.
 • Якщо використовується бездротове з’єднання, переконайтеся в його працездатності. Не вдається підключити можливий через помилки в роботі роутера. При необхідності Ви можете перезавантажити бездротовий маршрутизатор або скинути заводські налаштування і повторно налаштувати.
 • Інші причини і їх рішення.

Надрукувати тестову сторінку

Перед роботою в 1С слід переконатися в працездатності техніки. Для цього перейдіть в розділ «Принтери», клікніть правою кнопкою миші по назві потрібної моделі, виберіть «Властивості принтера», і виконайте операцію «Пробна друк». Якщо комп’ютер не виконує команду, на екрані має з’явитися повідомлення з описом характеру помилки.

інші способи пробної друку.

Видимість в налаштуваннях 1С

Якщо документ в 1С не надсилається на друк, переконайтеся, що програма розпізнає принтер. Для цього відкрийте потрібний файл і натисніть комбінацію клавіш CTRL + P. Якщо список порожній, Ви можете спробувати підключити, клікнувши «Знайти принтер».

Установка додаткового ПО: New framework, RDP протокол, XPS драйвер

 • Більшість сервісів 1С сумісні тільки з новими версіями операційної системи Windows. Для роботи з програмними продуктами рекомендується ОС не нижче 7, так як в ранніх релізах більшість функцій не підтримуються.
 • Для підключення до певних сервісів 1С потрібно допоміжне ПО. Для відправки документів на друк через сервер 1С, потрібно Net Framework (версія 3.5.1 або вище), який можна завантажити з офіційного сайту Microsoft. А також для стабільної роботи потрібно RDP протокол (версія 6.1 або вище).
 • Для деяких моделей принтера додатково буде потрібно установка драйвера XPS. Його можна завантажити на сайті розробника і встановити при додаванні на ПК. Для багатьох популярних моделей вони є в нашій базі.

СТАТТЯ БУЛА КОРИСНОЇ?

Відмінно!

В знак подяки розкажіть про статтю своїм друзям і знайомими в соціальних мережах. Використовуйте кнопки зліва або внизу сторінки. Це не займає більше 15 секунд. Дякуємо!Source link

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *