Життя сучасних людей тісно пов’язана з Інтернетом, причому для багатьох потрібно, щоб такий зв’язок була постійною, і ноутбук один з кращих варіантів домогтися цього. Але навіть при гарному догляді техніка не буває вічною, і від поломок ніхто не застрахований. Наш сервісний центр одне з тих місць, де виконують ремонт ноутбуків в м.Черкаси і не тільки якісно, але при цьому швидко.

 

    Кілька причин здійснити ремонт ноутбуків у нас:

•Професійне обладнання, кваліфіковані інженери;
•Компонентний ремонт комплектуючих;
•Безготівкова та Готівкова оплата, Працюємо з юр. особами;
На всі роботи надається гарантія;
•Склад запчастин.

           Ремонт ноутбука-справа професіонала!

Кваліфікація наших інженерів і наявність відповідного інструменту, діагностичного та вимірювального обладнання дозволяє виконати точну діагностику, розібратися з причинами несправності і провести ремонт ноутбуків будь-якої моделі незалежно від складності. Крім ремонтних робіт ми займаємося і сервісним обслуговуванням-профілактичні роботи – чистка від пилу і бруду), заміною термопасти, видаленням оксидів, мастилом активних елементів систем охолодження та інші послуги.

                                           Компонентний ремонт ноутбука в нашому центрі

Ремонт ноутбуків в нашому сервіс центрі може полягати у відновленні штатних деталей, заміні їх на нові, перепрошивці і (або) оновленні програмного забезпечення, скиданні паролів. Фактично, ми готові до будь-якої несправності і знаємо, як з нею боротися.

Ми працюємо практично з усіма моделями виробників ноутбуків таких як, Acer, Asus, Lenovo, HP, Samsung та інших популярних моделей, а також більш рідкісних. Ремонт ноутбуків на дому проводиться тільки в окремих випадках, так як для надання професійного ремонту, потрібно професійне обладнання, щоб ваше обладнання прослужило вам довгий час!

                                                                     Чому наш сервіс?

Послуга дуже популярна в даний час, і ми далеко не єдині, хто пропонує компонентний і блоковий ремонт ноутбуків в м.Черкаси, але не всі можуть запропонувати наступне:

Всі можливі види відновлення техніки;
Комплексну діагностику з наданням технічного акту;
Офіційну гарантію на комплектуючі та проведені роботи;
Кілька варіантів оплати;

Для організацій надаємо сервісне обслуговування ноутбуків за договором. Оформити заявку на ремонт або обслуговування ноутбука в м.Черкаси можна, заповнивши заявку на сайті. Якщо залишилися питання, зв’яжіться з нами по телефону або по Е-мейлу і наші оператори все детально розкажуть.

Якщо у вас немає належного досвіду і спеціального обладнання, то ви тільки погіршить існуючу несправність, а то і додасте нових.

Кошик

Вхід

Ще немає ліку?