Як показує практика, більшість клієнтів звертається за допомогою вже після того, як комп’ютер відмовляється працювати в принципі. Так, бувають ситуації, коли несправність трапляється несподівано, але частіше ознаки найближчого відмови комп’ютерної техніки можна помітити заздалегідь. Випадкові включення і виключення, сторонній шум, висока температура комплектуючих, невеликі «зависання операційної системи», повільна швидкість відгуку системи на дії користувача – все це вже серйозний привід звернутися до фахівця.

Принцип “працює поки І добре” тут не проходить-чим раніше буде надана послуга ремонт комп’ютерів, тим краще для самого обладнання і для вас. Невеликі проблеми не виростуть в серйозну несправність і комп’ютер прослужить довше, для вас, тому що профілактичні роботи, нехай і регулярні, це все одно дешевше, ніж капітальне відновлення або покупка нового обладнання.

Кілька причин зробити ремонт комп’ютерів у нас:

•Професійне обладнання, кваліфіковані інженери;
•Компонентний ремонт комплектуючих;
•Безготівкова та Готівкова оплата, Працюємо з юр. особами;
•На всі роботи надається гарантія;
•Склад запчастин.

                                      Ремонт комп’ютерів в нашому СЦ

Все просто-чим серйозніше організація, тим більше у неї можливостей по ремонту комп’ютерів. Це має на увазі наявність повного комплекту обладнання, власну базу комплектуючих для більш швидкого виконання роботи, хороших фахівців, здатних в найкоротші терміни визначити причини несправності і усунути їх.

                                                               Комп’ютерний ремонт

•Якісна діагностика з наданням технічного акта;
Ремонт комплектуючих або заміна будь-яких блоків, деталей і системи живлення;
Робота з програмним забезпеченням (прошивка, чистка системи від вірусів, установка ПЗ та інше);
Профілактичне обслуговування-механічна чистка, Заміна термоінтерфейсу на процесорі / відеокарті, зняття оксидів з елементів;
Доставка обладнання в сервіс і назад;
Виклик майстра на об’єкт;
Ремонт або обслуговування техніки за договором для організацій ;
Готівкова та безготівкова форма оплати.

Якщо у вас немає належного досвіду і спеціального обладнання, то ви тільки погіршите існуючу несправність і додасте нових.

Кошик

Вхід

Ще немає ліку?