Без категорії

Програми для друку тексту на принтері, які можна скачати безкоштовно


Програми для друку тексту на принтері одні з найпопулярніших для користувача сучасної техніки. Без них не обходиться друкування документів, набір таблиць, створення графіків і презентацій. Звичайно ж, кожного цікавлять варіанти програмного забезпечення, які можна скачати безкоштовно на свій ПК.

У цьому огляді підібрані найпопулярніші утиліти. Ви пізнаєте їх можливості, слабкі і сильні сторони. Це допоможе вибрати відповідний саме Вам варіант.

Зміст статті:

Lotus Symphony

Цей офісний пакет простий у використанні. Має великий набір додатків для роботи. Можна створювати 3 основних типи документів: текстові файли, презентації, електронні таблиці – те, що потрібно для роботи з документами. Іноді такі програмні пакети створені не дарма, адже грошей на розширені варіанти може не бути. Lotus Symphony – безкоштовний продукт. Можливо працювати з основними офісними форматами, не витративши при цьому грошей.

WPS Office

З цим набором справи йдуть трохи краще, ніж з іншими схожими міні-розробками. Використовуючи інструмент, можна працювати як на комп’ютері, так і на смартфоні або планшеті. Пропонується створювати основні документи типу текстів, таблиць, а також презентацій. Але також можливо перетворення файлів формату PDF, що іноді може бути корисно. Завантажити збірку можна без будь-якої активації або покупки, так як його надають безкоштовно.

LibreOffice

Конкурент відомому Microsoft Office, тільки не вимагає ліцензії. Тут можливо працювати з таблицями, текстовими документами, презентаціями, малюнками, формулами, базами даних, у чому і є схожість зі звичним «Офісом». Можливості, до яких звикли користувачі, присутні. Продукт поліпшується, тому поновлення час від часу будуть приходити. Рекомендується тим, хто не бажає витрачати гроші на аналог від Microsoft.

PDF Commander

Призначений для роботи з файлами PDF. В цьому і є її відмінність від інших пакетів офісного ПЗ – вона орієнтована на 1 тип файлів. Використовуючи цей продукт, користувач може редагувати дані на декількох вкладках, робити нумерацію сторінок, переглядати вміст документа, вносячи поправки при необхідності. Можливо конвертування результатів роботи в файли з різним розширенням. Розробка платна, тому спочатку доступна тільки пробна версія, а далі можна придбати повну.

Office 365

Новий Office від Microsoft. Тут доступні: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher, Access, а також Skype. Виділяється також 1 ТБ вільного місця в сховищі OneDrive. Відповідне рішення для корпорацій, але вдома потрібен не весь набір. З перерахованого будуть корисні тільки текстовий редактор, таблиці та презентації.

OpenOffice

Сильно нагадує LibreOffice, так як подібності помітні вже з початку роботи. Функціональність: редактор текстів, презентації, таблиці, математичні формули. Вбудована перевірка тексту на помилки допомагає коригувати помилки. Можна проводити експорт файлів в PDF. Можлива робота з файлами в Open XML. Пакет безкоштовний, тому можна спробувати його для роботи на ПК.

AbiWord

AbiWord – аналог редактора «Блокнот» для Windows. Програма вміє працювати з такими форматами, як HTML, Word, OpenOffice. Можна виробляти додавання розширень. Хороша сумісність з іншими програмними пакетами, а тому проблем з вмістом (картинками, таблицями і текстом) не виникає. Редактор з функціями, звичними звичайним користувачам.

NotePad ++

Одним з представників редакторів тексту, призначених для читання кодів і наборів тексту, є NotePad ++. У ньому зібрані основні функції, що дозволяють зручно працювати. Доступне редагування одночасно декількох файлів, підсвічування граматики, а також пошук слів і словосполучень по всьому тексту. Відмінний варіант для тих, хто працює, в основному, з HTML-файлами і в сфері програмування. Програма безкоштовна, тому користуватися нею зможе будь-хто, не витрачаючи гроші.

Word Viewer

Додаток від Microsoft призначений для перегляду файлів, створених в текстовому редакторі Word. Є портативної програмою, в якій можна проводити копіювання тексту, відправляти на друк в принтер. Утиліта працює з основними форматами текстових документів. Така програма може знадобитися, наприклад, для перевірки документів. ПО безкоштовне, тому його можна завантажити і відразу користуватися.

Foxit Reader

Foxit Reader – одна з найпопулярніших програм, що використовуються для проведення операцій над PDF-файлами. Є всі необхідні функції: додавання коментарів до тексту, проглядання сторінок і швидке перемикання між відкритими документами, а також відправка на друк. Є повністю російськомовний інтерфейс, що не викличе труднощів у використанні. Користувач, ніколи не працював в цій програмі, швидко розбереться і труднощів не виникне. Розробка безкоштовна і не вимагає активації.

ABBYY PDF Transformer

Утиліта допомагає конвертувати декілька файлів в один PDF. Доступна робота з таким форматами, як HTML, Excel, Word і іншими. Крім основної функції, є можливість редагування файлу за допомогою спеціального набору вбудованих інструментів. Захист за допомогою пароля – одна з найпопулярніших функцій PDF Transformer. З огляду на те, що ця програма не потребує активації і безкоштовна, її можна назвати одним з непоганих варіантів для компілювання файлів в PDF.

FinePrint

Ця розробка є трохи іншим типом програм. Вона призначена для настройки роздрукування документів. Можна вибрати стиль друку файлу, кількість копій, видалення зображень.

pdfFactory Pro

Програма-драйвер, а також інструмент для конвертації і роздрукування файлів – pdfFactory Pro. Основною функцією є визначити установки для друку файлу: позначки на аркушах, шифрування файлів формату PDF і інші. Це далеко не всі функції, так як повний спектр можливостей відкривається після покупки ліцензії.

Print Conductor

Утиліта для зручного роздрукування документів дуже корисна, адже іноді не обійтися без завдання спеціальних параметрів, які можна налаштувати в цій програмі. Print Conductor призначений для друку великої кількості документів за невеликий проміжок часу. Можлива робота з безліччю популярних форматів.

GreenCloud Printer

Даний програмний пакет надає можливість заощадити – папір і чорнило. Про це ведеться статистика, щоб користувач зміг найбільш раціонально розподілити залишилися матеріали для подальшої роздруківки документів. Можлива робота з хмарними сховищами – Google Drive і Dropbox. Туди можна завантажувати надрукований PDF файл, що дозволяє робити подобу резервної копії. Щоб користуватися програмою потрібно заплатити за ліцензійну версію, але покупка виправдає очікування.

priPrinter

Для роздрукування кольорових зображень бажано подивитися в сторону програми priPrinter. Дана утиліта дозволяє налаштовувати роздрук графіки на папері, а також переглядати попередній вигляд майбутнього результату. У неї є тільки єдиний мінус – безкоштовна версія дуже урізана в можливостях.

CanoScan Toolbox

Дане доповнення є утилітою, яка розширює функціональність сканерів компанії Canon серії CanoScan. Дозволить збільшити набір функцій, наприклад: додаються нові 2 шаблони для сканування документів, можливість конвертації файлів у формат PDF. Дозволяє проводити швидке копіювання і сканування з розпізнаванням тексту, що корисно при перенесенні інформації з паперу на ПК.

ДРУК КНИГОЮ

«ДРУК КНИГОЮ» – це розширення для Microsoft Word, що дозволяє більш зручно працювати з книжковим форматом документів безпосередньо в продукті MS Office. Можливо не тільки формування, але і друк готового файлу, що має формат книги. А також є налаштування колонтитулів, глав та інших параметрів. Даний пакет програмного забезпечення один з інтуїтивно зрозумілих у використанні.

принтер Книг

Програма підійде любителям читання, так як здатна роздруковувати книги на аркушах формату А5. Працює з більшістю форматів текстових документів, тому труднощів з різними розширеннями файлів не виникне. Присутні всі необхідні настройки для роздрукування книг. Користувач зможе задати свої параметри шрифту або кількості сторінок.

WordPage

Програма є міні-утилітою, яка надає можливість прорахунку кількості аркушів для роздрукування і розбивання тексту на кілька книг. Тут доступні прості настройки на зразок кількості сторінок і початку роздрукування документа, але, в порівнянні з подібними пропозиціями від інших розробників, функцій мало.

СТАТТЯ БУЛА КОРИСНОЇ?

Відмінно!

В знак подяки розкажіть про статтю своїм друзям і знайомими в соціальних мережах. Використовуйте кнопки зліва або внизу сторінки. Це не займає більше 15 секунд. Спасибі!Source link

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *