Без категорії

Продуктивне МФУ HP Smart Tank 530


Сегмент моделей принтерів для малого і середнього офісу регулярно поповнюється. Це пов’язано з високою конкуренцією і бажанням виробників, які хочуть створити максимально затребуване пристрій. У числі останніх моделей цього сегмента МФУ HP Smart Tank 530, яке забезпечує якісну роботу. Пристрій оснащений стандартною чотириколірної палітрою і може виводити якісні кольорові і чорно-білі відбитки. Ви зможете друкувати документи, креслення, схеми. Переводити в цифровий формат фотографії, документи, технічні завдання. Функція копіювального апарату допомагає оперативно створювати копії методичок матеріалів, конспектів, рецептів і багато чого іншого.

Переваги вбудованої СНПЧ

Як і в інших бескартріджних друкуючих пристроях, багатофункціон обладнаний вбудованою заводської системою подачі чорнила, що замінює оригінальні картіріджі. Відсутність останніх, а також можливість заправки донорів альтернативними чорнилом забезпечать низьку собівартість друку без шкоди її якості.

Донори вбудовані в корпус фронтально, тому можна легко стежити за витратою фарби і вчасно її доливати. Немає необхідності зупиняти друкарський процес при заправці, адже ви можете долити чорнило під час роботи.

Завдяки особливій технології Ink Lock і Key Lock ви зможете легко заправити пристрій і при цьому не переплутати кольори. Спеціальний клапан не дозволить чорнила пролитися, ви не забрудните руки або поверхню столу.

Переваги в роботі

  • Швидкість друку монохромних зображень і документів – 22 сторінки за хвилину, кольорових – 16 стр / хв. Дозволяє створювати барвисті фотографії, портрети і пейзажі, рекламну продукцію, текстові документи, креслення і графіки.

  • Функція друку без полів допомагає друкувати якісні репродукції, інтер’єрні картини без необхідності обрізати поля.

  • Автоподатчик на сканер вміщує 35 аркушів. Ви зможете завантажити старі фотографії або архівні документи. Поки пристрій буде обробляти матеріали і переводити їх в цифровий формат, ви зможете займатися іншими справами.

  • Передбачено дротове підключення через USB 2.0 і бездротове за допомогою Wi-Fi.

  • За допомогою Bluetooth можна відправити дані з мобільних пристроїв ПУ.

  • Можливості хмарної друку реалізуються через сервіс ePrint і Smart, а також додаток Apple AirPrint, служби Mopria і Google Cloud Print.

Ви зможете придбати МФУ HP Smart Tank 530 в нашому інтернет-магазині. Для замовлення пишіть нашим консультантам або залишайте заявку через чат.Source link

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *