Без категорії

Принтер XEROX Phaser 3020 для дому та офісу


Недороге компактний пристрій зі світлодіодним чорно-білим друком – лазерний принтер XEROX Phaser 3020. Він підійде як для невеликої компанії, так і для експлуатації в домашніх умовах.

Якщо ви друкуєте багато навчальних матеріалів, таблиць, схем, креслень, з цим ПУ ви зможете отримувати матеріали високої якості. Передбачає роботу з матеріалами різної щільності від 60 до 163 г / м². Максимальний формат А4 включає в себе роботу з листівками, конвертами, візитками, флаєрами, буклетами та іншими форматами. Пристрій також працює з плівками і наклейками, що допоможе друкувати етикетки, фірмові емблеми та багато іншого.

Зверніть увагу, що в принтері реалізовано кілька спеціальних режимів.

  • Toner Save – економічна витрата тонера. Використовуйте його при друку внутрішніх документів. Якщо сторінка друкується як чернетка, цей режим допоможе відчутно скоротити ваші витрати.
  • При друку текстів чи таблиць використання режиму економії тонера не зробить негативного впливу на якість матеріалів. Не використовуйте його там, де потрібна суцільна заливка – наприклад, логотипи, заголовки, фотографії або ілюстрації. Вони будуть виглядати розмитими, якщо кількості витратного матеріалу недостатньо для заповнення областей друку.
  • Fit-to-Page – автоматичну зміну масштабу в залежності від розміру носія. При друку за розміром сторінки формат автоматично змінюється відповідно до вибраним папером. Ви також можете змінити його вручну.
  • Posters – режим друку постерів дозволяє створювати плакати, рекламу, афіші, оголошення і багато іншого.
  • Overprint. З цією функцією ви зможете друкувати один колір поверх іншого, поєднувати різні шрифти. Якщо на одному тексті знизити прозорість і накласти зверху іншого, можна отримати цікаве дизайнерське рішення.
  • Watermarks – нанесення «водяних знаків». Прості інструменти редагування захищають авторські матеріали та перешкоджають плагіату.

Роздільна здатність принтера 1200×1200 dpi, це дозволяє друкувати документи у високій якості. За хвилину ПУ видає 20 сторінок максимального формату. Підключення в ПК через USB і по Wi-Fi. За допомогою Apple AirPrint і Google Cloud Print ви зможете управляти технікою зі смартфона або планшета на будь-якій відстані.Source link

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *