Без категорії

Принтер Xerox B205 пристрій 4-в-1


Xerox B205NI – легкий і компактний багатофункціональний принтер. Він надає послуги друку, копіювання, сканування. На пристрої забезпечується захист даних за допомогою мережевих протоколів безпеки SNMPv3 і IPv6 і прийому факсимільних повідомлень, при якому факс зберігається до тих пір, поки ви не ввійдете в систему і не отримаєте його.

Доступно декілька типів підключення: Ethernet, Wi-Fi, USB 2.0. Двохстрочний ЖК-дисплей забезпечує зручну настройку пристрою, дозволяє відправляти завдання без підключення до ПК. Два лотка подачі паперу: об’ємний на 250 аркушів для стандартного формату А4 і лоток з ручною подачею по 1 аркушу для друку на картоні, прозорих плівках, етикетках, листівках і т.д.

  1. Чорно-біле лазерне МФУ Xerox B205 підходить для 1-5 користувачів, в малий або середній офіс.

  2. Час виходу першої сторінки складає 8,5 секунд; швидкість роботи до 31 чорно-білих сторінок формату Letter / 30 чорно-білих сторінок формату A4 в хвилину з об’ємом друку до 2500 сторінок на місяць.

  3. Xerox забезпечує захист конфіденційних даних по мережі або на пристрої. Це можливо за допомогою вбудованих захищених протоколів і таких функцій, як 802.1X, HTTPS, IPsec, IPv6, фільтрація IP- і Mac-адрес, SNMPv3. З переваг варто відзначити можливість сканування на електронну пошту з аутентифікацією, безпечну друк і отримання факсимільних повідомлень.

  4. Захищена друк зі свого мобільного пристрою, ноутбука або настільного комп’ютера завдяки вбудованій підтримці AirPrint, Google Cloud Print, Mopria і Android

  5. Пристрій мінімізує вплив на навколишнє середовище завдяки EPEAT, Green World Alliance.

Wi-Fi Direct забезпечує безпечне з’єднання вашого принтера з будь-яким пристроєм. Таким чином, ви можете друкувати по бездротовій мережі без маршрутизатора або складної настройки. Кольорове сканування допомагає швидко створювати електронні файли. Зберігайте документи в хмарі або на робочому столі. Сканувати безпосередньо на USB, електронну пошту, ПК або в хмарне сховище.

Матова поверхня корпусу дозволяє підтримувати акуратний зовнішній вигляд пристрою, адже на ньому практично не помітні відбитки пальців і побутовий пил.Source link

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *