Без категорії

Принтер HP Laser 107 для ефективної роботи


Монохромний HP Laser 107 підійде для друку документів, актів, накладних, договорів і багато іншого. Пристрій передбачено в двох варіантах: 107A і 107W. Головна відмінність другої моделі – наявність Wi-Fi. Це дає всі можливості бездротового підключення.

Згідно зі встановленими кордонів навантаження, ви зможете друкувати 10 000 листів на місяць, що закриває потреби домашнього навчання або невеликого офісу. ПУ працює на картриджі з ресурсом до 1000 відбитків. Лазерна технологія забезпечує високу швидкість роботи пристрою, роздруковані зображення і документи відрізняються чіткістю і насиченістю.

Основні характеристики

  • Принтер оснащений лотком подачі на 150 аркушів і на 10 конвертів, а також ємністю для прийому, розрахованої на 100 аркушів.

  • Стан роботи пристрою можна контролювати за допомогою спеціальних індикаторів, розташованих у верхній частині корпусу.

  • Передавати завдання на принтер можна і з мобільних пристроїв, підключаючись до нього по бездротовому зв’язку. Для цього можна скористатися додатками HP ePrint або Apple AirPrint. З метою забезпечення безпеки, веб-сервер принтера захищається паролем.

  • На пристрої передбачена швидкість друку – 20 сторінок в хвилину. При цьому перша сторінка виводиться вже через 8 секунд.

  • Висока роздільна здатність передбачає роботу з документами будь-якої складності.

  • Щільність носія може бути від 60 до 163 г / м². Це дозволяє працювати не тільки з офсетним папером, а й на архівної, листівках, наклейках, візитках, конвертах і так далі.

На ПУ передбачені додаткові корисні функції, які дозволяють зробити роботу комфортною. Так, можна перенести кілька документів на одну сторінку. Ви зможете змінювати масштаб прямо на пристрої. Для кожного формату носія на принтері передбачені фіксатори. Їх легко перемістити в потрібне положення за допомогою насічок на внутрішній стороні кришки. Щоб скоротити витрати на матеріали, можна включити оптимізацію. Датчики допоможуть контролювати ситуацію і відслідковувати навантаження на ПУ. Доступна можливість двостороннього друку (з ручною подачею носія).

Компактний принтер можна розмістити в будь-якому місці стола. Розширений функціонал пристрою робить його незамінним помічником. Ви зможете відправляти завдання на друк з мобільних пристроїв без використання роутера.Source link

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *