Без категорії

Як в 1С налаштувати принтер за замовчуванням: поміняти, встановити


Налаштувати принтер в 1С за замовчуванням буде потрібно після підключення нового друкованого пристрою, оновлення або при виникненні помилок. А також процедура може знадобитися після установки нових конфігурацій або доповнень для розширення функцій програми.

Щоб підключити новий апарат для друку в 1С, скористайтеся стандартними опціями Windows. Якщо програма з яких-небудь причин не бачить техніку, то Ви можете перевірити з’єднання з ПК, надрукувати пробну сторінку або встановити допоміжні програми на комп’ютер.

Скільки принтерів підключено до Вашого ПК?

Зміст статті:

підключення техніки

Перед даними резервування друку документа з 1С необхідна установка принтера. Для цього розмістіть його в зручному місці, з’єднайте з комп’ютером за допомогою комплектного кабелю.

Наступний етап – установка драйвера, який зазвичай поставляється в комплекті на диску або USB-накопичувачі. В окремих випадках його потрібно завантажити на сайті виробника.

докладні інструкції з підключення та налаштування.

Вказівка ​​головного принтера в операційній системі

Якщо до Вашого комп’ютера підключено кілька апаратів, що виконують функцію друку, враховуйте, що програма 1С буде виводити документи на той, який зазначений в настройках за умовчанням. При необхідності Ви можете змінити це.

Для цього:

 1. Увійдіть в «Пуск», натиснувши відповідний символ внизу екрану зліва, перейдіть в розділ «Принтери».
 2. Знайдіть у списку назву потрібної моделі, наведіть на нього курсор, клікніть правою кнопкою миші і в контекстному меню натисніть «Використовувати за замовчуванням».

Після встановлення програма 1С буде автоматично відправляти документи на друк на обрану модель.

Вплив настройки «Дозволити Windows управляти принтером» в ОС на друк в 1С

На комп’ютерах з Windows 10 документ відправляється не так на принтер за замовчуванням, а на модель, на якій в останній раз здійснювалася роздруківка. Це незручно, якщо до Вашого ПК підключено одночасно кілька апаратів і Ви використовуєте для роботи в 1С тільки один з них.

Щоб для друку завжди використовувався встановлений за замовчуванням, відкрийте «Пуск», перейдіть в розділ «Принтери» і зніміть галочку навпроти рядка «Дозволити Windows управляти принтером».

Вказівка ​​принтера за замовчуванням для певного звіту через «Параметри сторінки»

У налаштуваннях програми можна вибрати принтер для роздруківки робочих документів, який буде використовуватися незалежно від того, що вибрано за замовчуванням в операційній системі.

Для цього:

 1. У програмі 1С відкрийте вкладку «Файл / File» і виберіть пункт «Налаштування сторінки», «Page Setup».
 2. Виберіть потрібний зі списку, підтвердіть дію, натиснувши «Ок».

Налаштування друку

Перед відправкою документа може знадобитися допоміжна настройка. Для цього клікніть команду «Друк» в панелі швидкого доступу вгорі і у вікні виберіть «Налаштування».

У розділі «Основні параметри» вкажіть:

 • Орієнтацію аркуша.
 • Тип і розмір паперу.
 • Кількість примірників (копій).

У розділі «Додатково» Ви можете вручну задати якість і швидкість друку файлів 1С, або налаштувати відображення документів в зворотному порядку.

Способи відправити на друк в програмі

В 1С Ви можете викликати функцію роздруківки документа декількома способами на вибір. Основний варіант – використання швидкої команди CTRL + P або через панель швидкого доступу у верхній частині екрана. Ще один спосіб – настройка і запуск друку з меню «Файл».

Чи не друкує: 1С не бачить принтер

Через системні помилки або неправильної настройки програма може не виявити недавно підключену техніку. У цьому випадку скористайтеся одним із запропонованих рішень.

Перевірка підключення

 • Переконайтеся, що з’єднання з ним не перервано. Для цього перевірте контактний кабель і порт, в який він підключається. Роз’єм для шнура потрібно періодично чистити від пилу, щоб контакт між елементами не переривати. Можна відключити від ПК все, що підключено через USB і перевірити кожен елемент послідовно.
 • Якщо використовується бездротове з’єднання, переконайтеся в його працездатності. Не вдається підключити можливий через помилки в роботі роутера. При необхідності Ви можете перезавантажити бездротовий маршрутизатор або скинути заводські налаштування і повторно налаштувати.
 • Інші причини і їх рішення.

Надрукувати тестову сторінку

Перед роботою в 1С слід переконатися в працездатності техніки. Для цього перейдіть в розділ «Принтери», клікніть правою кнопкою миші по назві потрібної моделі, виберіть «Властивості принтера», і виконайте операцію «Пробна друк». Якщо комп’ютер не виконує команду, на екрані має з’явитися повідомлення з описом характеру помилки.

інші способи пробної друку.

Видимість в налаштуваннях 1С

Якщо документ в 1С не надсилається на друк, переконайтеся, що програма розпізнає принтер. Для цього відкрийте потрібний файл і натисніть комбінацію клавіш CTRL + P. Якщо список порожній, Ви можете спробувати підключити, клікнувши «Знайти принтер».

Установка додаткового ПО: New framework, RDP протокол, XPS драйвер

 • Більшість сервісів 1С сумісні тільки з новими версіями операційної системи Windows. Для роботи з програмними продуктами рекомендується ОС не нижче 7, так як в ранніх релізах більшість функцій не підтримуються.
 • Для підключення до певних сервісів 1С потрібно допоміжне ПО. Для відправки документів на друк через сервер 1С, потрібно Net Framework (версія 3.5.1 або вище), який можна завантажити з офіційного сайту Microsoft. А також для стабільної роботи потрібно RDP протокол (версія 6.1 або вище).
 • Для деяких моделей принтера додатково буде потрібно установка драйвера XPS. Його можна завантажити на сайті розробника і встановити при додаванні на ПК. Для багатьох популярних моделей вони є в нашій базі.

СТАТТЯ БУЛА КОРИСНОЇ?

Відмінно!

В знак подяки розкажіть про статтю своїм друзям і знайомими в соціальних мережах. Використовуйте кнопки зліва або внизу сторінки. Це не займає більше 15 секунд. Дякуємо!Source link

Без категорії

Вибираємо для офісу лазерний принтер Canon i-SENSYS LBP223dw


Лазерний принтер – підходяще пристрій для роботи в офісі або вдома. За допомогою Canon I-SENSYS LBP223dw ви зможете друкувати різні тексти, які будуть відповідати всім критеріям якості. Техніка може виробляти матеріали в чорно-білому кольорі і досягає якості 1200×1200 dpi завдяки спеціальній технології нанесення тонера. Відрізняється компактними габаритами, малим часом очікування виходу першої сторінки. Може друкувати в форматах A4, A5 і A6. Також ви будете переносити тексти та зображення на конверти, листівки, візитки, етикетки і багато іншого.

Решта переваги техніки

 • Пристрій підтримує функцію двостороннього друку. Так, ви зможете скоротити витрати на папір в 2 рази. Цей функціонал дає можливість відправити завдання на принтер і не стояти поруч, щоб перевертати листи.

 • Максимальна швидкість друку – 33 стр / хв, що дозволяє оперативно переносити об’ємні файли на папір.

 • Лоток подачі паперу розрахований на 250 аркушів офсету. Лоток прийому – на 150 аркушів.

 • Підключається до комп’ютера через модуль Wi-Fi, а також провідним способом за допомогою Ethernet і USB.

 • Середня місячна навантаження – близько 4 000 сторінок, при цьому максимально – до 80 000 примірників.

Ви можете друкувати віддалено через службу Google Print. Підтримка технології Wi-Fi Direct уможливлює прямий друк з сумісних гаджетів. Також можлива бездротова друк зі смартфонів і планшетів за технологією AirPrint (iOS) і Mopria (Android). Ви зможете друкувати віддалено через службу Google Print. Передбачена можливість прямого друку з флешки.

Працювати з апаратом просто і зрозуміло за допомогою пятістрочного ЖК-дисплея і кнопкової панелі. Бібліотека додатків Canon i-SENSYS дозволяє з легкістю налаштовувати функціональні кнопки, щоб ви могли вирішувати певні завдання і підвищити продуктивність за допомогою швидкого і простого управління повсякденними процесами. Інтуїтивно зрозуміла інструкція, яка йде в комплекті, допоможе розібратися, якщо виникнуть питання.

Пластиковий корпус білого кольору в поєднанні з чорною робочої панеллю дозволяють доповнити будь-який інтер’єр. Завдяки компактним розмірам 401x373x250 мм і вагою 9,5 кг ПУ можна поставити в будь-якому зручному місці.Source link

Без категорії

Інструкція по заправці картриджа Samsung MLT-D101S


10.12.2015

Заправка картриджів ніколи не викликала труднощів для знавців своєї справи, а ось людині непідготовленому, деякі моделі картриджів, навіть за інструкцією заправити самостійно буває нелегко.

При виробництві картриджа Samsung MLT D101S були використані технології відмінні від попередніх моделей картриджів. Наприклад, магнітний ролик в інших моделях картриджів має гумове покриття, а в картриджі Samsung MLT D101S ролик металевий (тефлоновий) за принципом картриджів hp, але все-таки, є відмінність в тому, що заряджає ролик картриджа MLT D101S не має магнітного сердечника.
Картридж Samsung MLT-D101S дуже примхливий в заправці, і вибагливий до тонеру, яким його заправляють. Тому дуже важливим аспектом для якісного друку є вибір відповідного тонера.

Інструкція по заправці картриджа Samsung MLT-D101S

Інструменти, які нам знадобляться:
– викрутка плоска
– потужний канцелярський ніж
– тонер
– ізопропиловий спирт

Крок 1:
За допомогою канцелярського ножа акуратно зрізаємо пластмасові заклепки на торцевих кришках картриджа

Інструкція по заправці картриджа Samsung MLT-D101S

Крок 2:
За допомогою плоскої викрутки акуратно знімаємо бічні кришки, щоб не зламалися засувки. Особливу увагу слід приділити бічній кришці, в якій встановлений чіп картриджа, вона дуже тендітна, постарайтеся її не зламати.

Крок 3:
Після того, як зняли бічні кришки потрібно розділити картридж на дві частини. В одній частині картриджа міститься ємність для тонера, в іншій частині ємність для відходів (відпрацьованого тонера).
Беремо ту частину картриджа, в якій встановлено фотовал, акуратно знімаємо вал і відкладаємо в сторону, фотовал дуже крихкий постарайтеся його не пошкодити і не подряпати, в іншому випадку все подряпини потім буде видно на відбитку.
Після того, як зняли фотовал, знімаємо ролик первинного заряду і відкладаємо в сторону.

Інструкція по заправці картриджа Samsung MLT-D101S

Крок 4:
Приступаємо до очищення картриджа.
Хрестовій викруткою відкручуємо ракель (чищення лезо), плоскою викруткою акуратно піднімаємо і знімаємо ракель, відкриваючи доступ до бункера з відпрацьованим тонером. Пилососом для збору тонера чистимо бункер, якщо пилососа немає, витрушуємо тонер в пакет для сміття, залишки протираємо серветкою для видалення тонера.

Крок 5:
Тепер приділимо увагу ролику первинного заряду. Змочуємо безворсову серветку ізопропіловий спирт і протираємо ролик. Ракель досить протерти сухою серветкою.
Чистий ракель встановлюємо на місце, закручуємо шурупи. Ролик первинного заряду ставимо назад в пластмасові утримувачі. Повертаємо на місце фотовал, і відкладаємо половинку картриджа в сторону.

Інструкція по заправці картриджа Samsung MLT-D101S

Крок 6:
Тепер потрібно розібрати ту половинку картриджа, де знаходиться ємність для засипки тонера. Знімаємо чорну шестерню магнітного вала розташовану з правого боку, при цьому підтримуємо пальцем шестерні білого кольору.
З лівого боку відкручуємо шуруп, і акуратно відсуваємо пластину за допомогою плоскої викрутки. Знімаємо магнітний вал і відкручуємо шурупи, які тримають дозуюче лезо.
Магнітний вал і лезо очищаємо від старого тонера. Будьте обережні з дозуючим лезом, воно дуже крихке і його легко пошкодити.

Крок 7:
Ставимо на місце дозуюче лезо і магнітний вал. Встановлюємо на місце контактну групу, закручуємо шуруп.

Інструкція по заправці картриджа Samsung MLT-D101S

Крок 8:
Засипаємо тонер в тонерний відсік. Щільно закриваємо пробку, ставимо на місце шестерню магнітного вала, чорного кольору. Збираємо дві половинки картриджа, закриваємо бічні кришки. Важливо звернути увагу на те, щоб вісь фотовала встала на своє місце, в отвір на бічній кришці картриджа.Source link

Без категорії

Як пов’язані принтери і Масляна?


Принтери бувають не тільки для друку документів. Існують також харчові друкують устрою. Вони працюють за принципом класичних струменевих принтерів, тільки з однією відмінністю. Замість чорнила в заправні ємності залиті харчові барвники. Таким принтером можна надрукувати різні зображення для прикраси тортів, панкейк і багато чого іншого.

У той же час за аналогією з 3D-принтерами створили пристрої, які в прямому сенсі друкують їжею. Так, за допомогою такої техніки можна робити фігурки для весільних тортів, мультяшних персонажів і навіть цілі торти. А ще за допомогою спеціального 3D-принтера можна друкувати млинці. Особливо актуально це в період Масниці. Але цінителі млинчиків на сніданок можуть використовувати такий принтер в повсякденному житті. Наприклад, 3D-принтер PancakeBot був створений в результаті того, що норвежець Мігель Валенсуела захотів побалувати своїх дочок. Це було в 2010 року, а сьогодні на подібному пристрої друкують млинцеві медалі на Масляничних гуляннях.

Цього року Масляна закінчується 14 березня. На честь цього дня в Сочі відбудеться фізкультурно-спортивний захід “Перша млинцева Олімпіада”. Взяти участь зможуть місцеві жителі і гості міста, незалежно від віку. Інформація розміщена на ресурсах прес-служби міської адміністрації. Незважаючи на карантинні обмеження, цей захід стане відмінним приводом провести недільний день на свіжому повітрі разом з рідними і близькими. Гості свята зможуть спробувати млинці, приготовані на 3D-принтері.

Як же працює такий пристрій?

PancakeBot друкує тісто на спеціальній сковороді. Для створення малюнка він додає його поступово, таким чином створюються деталі різних відтінків. Крім самого принтера вам потрібно буде завантажити ПО для різних дизайнів на комп’ютер. На відміну від чорнила на папері, при «друку» з тестом для млинців на гарячій сковороді існує безліч змінних. Саме тісто, особливо його в’язкість, є найскладнішим компонентом в зв’язці принтер – готові млинці. Чим густіше тісто, тим більший тиск потрібно, щоб виштовхнути його з сопла. Простіше кажучи, знадобиться час, щоб розібратися в технології і пристосуватися справлятися з цим пристроєм.

Таке принтер буде затребуваний для масштабних заходів на кшталт Масляної або ексклюзивного пропозиції в кав’ярнях і кондитерських.Source link

Без категорії

WSD порт принтера: що це, пристрій друку


WSD порт принтера використовується для підключення пристрою до персонального комп’ютера або ноутбука. Такий вид з’єднання вважається основним, проте існують альтернативи, наприклад, раніше дані пристрої підключалися через TPI, але такий метод використовувався в більш старих версіях Windows.

Підключення через цю функцію є не тільки при використанні персонального комп’ютера, але і в офісних приміщеннях, коли МФУ є мережевим і доступ до нього мають кілька співробітників. При «коннекте» по мережі ОС сама запропонує цю технологію при пошуку драйверів.

Зміст статті:

Що це, розшифровка

WSD – абревіатура від Web Services For Devices. Не варто плутати його з фізичними аналогами, також званими портами, як, наприклад, USB. «WSD», це всього лише софтовая функція, що дозволяє використовувати один принтер декількома комп’ютерами. Тобто, свого роду програмний комутатор, закладений в коді операційної системи.

Детально про порт

Сам порт був інтегрований в операційні системи від Майкрософт починаючи з версії Vista. У Windows XP і більш ранніх релізах ОС використовувалася технологія TPI. Web Services For Devices це не стільки порт, скільки керуюча ними служба. При підключенні МФУ до мережі процес проводиться за допомогою WSD-системи.

«WSD» також допомагає користувачеві визначати профілі безпеки і встановлювати їх. Він розширює їх функціональність, якщо раптом знадобилася додаткова настройка захисту. При підключенні функція сканує пристрій, порівнюючи його з інтегрованим сертифікатом. Якщо принтера немає у списку, то можуть виникнути проблеми.

Основні функції

Основною функцією WSD порту є надання можливості використання принтера на кількох комп’ютерах, які об’єднані в локальну мережу. Принтер расшарівать в мережі, за допомогою головного ПК призначається група користувачів, яка буде мати доступ до техніки.

Система моніторингу виконує чотири основні функції:

 1. Забезпечення коректної роботи принтерів в локальній мережі. WSD самостійно визначає техніку і вводить її в експлуатацію. Якщо раніше використовується для цього функція TPI вимагала вручну привласнити гаджетам IP адреса, то Web Services For Devices робить це автоматично, також перевіряючи правильність при кожному зверненні.
 2. Відправлення пакетів даних на висновок документа до друку. TPI робила це через спеціалізований статичний порт 9100. Новий сучасний аналог виробляє операцію по-іншому. Спочатку формується пакет з даними, що сповіщає про наявність завдання. Якщо принтер вільний і працездатний, він дає відгук, а інтерфейс відправляє йому завдання.
 3. Аналітика та аналіз пристроїв в реальному часі. Технологія влаштована так, що постійно сканує МФУ на предмет їх працездатності і конфігурацій. Якщо є проблеми, ПК повідомляє користувача.
 4. Відповідь на пакети запитів від техніки.

Установка, настройка

Сама функція вже включена в ліцензійних дистрибутивах ОС. Якщо вона деактивовано, необхідно провести наступні маніпуляції:

 • Зайдіть в панель управління в розділ «Мережа» і там натисніть на кнопку «Служби».
 • З’явиться інтерфейс всіх служб ПК, виберіть рядок з WSD і увімкніть її.
 • Виберіть підключення принтера або декількох пристроїв.
 • Збережіть зміни і закрийте вікно.

Epson

Налаштування пристрою від Epson проводиться за наступним алгоритмом:

 • Увімкніть пристрій.
 • Натисніть на кнопку «Пуск», потім на емблему комп’ютера і виберіть параметр «Мережа».
 • Правою кнопкою миші на іконці принтера і виберіть вкладку «Встановити».
 • При появі наступного діалогового вікна виберіть «Продовжити».
 • На закінчення виберіть рядок «Ваше пристрій готовий до роботи».

Canon

Налаштування гаджетів від Canon проводиться за наступним алгоритмом:

 • В режимі адміністратора системи виберіть віддалений принтер по його IP-адресою.
 • У розділі «WSD» клацніть кнопку «Змінити».
 • Налаштуйте параметри друку, сканування та огляду «WSD».
 • Натисніть кнопку «ОК» для збереження змін.

універсальний варіант

По суті мета WSD дати можливість підключати одне принтер відразу до декількох ПК. У нових версіях «Вінди» це стало набагато простіше. Вище ми показали приклади з’єднання і включення для різних брендів. Але існує універсальний варіант, який описаний детально в інший інструкції по підключенню одного принтера до двох комп’ютерів на нашому сайті.

СТАТТЯ БУЛА КОРИСНОЇ?

Відмінно!

В знак подяки розкажіть про статтю своїм друзям і знайомими в соціальних мережах. Використовуйте кнопки зліва або внизу сторінки. Це не займає більше 15 секунд. Дякуємо!Source link

Без категорії

Економічний друк з кольоровим лазерним принтером Canon i-SENSYS LBP663Cdw


При виборі лазерного принтера для невеликого або середнього офісу зверніть увагу на Canon i-SENSYS LBP663Cdw. Продуктивний апарат з високою швидкістю друку – 27 стр / хв в чорно-білому та кольоровому режимі. При цьому він економічний в роботі. Це можливо завдяки збільшеному ресурсу картриджа з тонером. Так, його ємність розрахована на виробництво 1200 сторінок в кольорі і ще 1200 сторінок в монохромному режимі. Зміни обсягу тонера помітно неозброєним оком – в середньому ви зможете надрукувати до 7600 сторінок.

Ще одним економічним рішенням є пятістрочний ЖК-екран, тоді як моделі з цієї серії оснащені похилим сенсорним екраном. На цьому ПУ виробник вирішив не ставити дорогий новий інтерфейс, так як базовий варіант якісно виконує свої завдання. Рішення дозволило зробити вартість моделі на порядок нижче оснащених сенсором принтерів.

основні переваги

 • ПУ оснащено функцією дуплексу. Це дає можливість переносити на папір об’ємні файли і при цьому скоротити витрати паперу в 2 рази.

 • Лоток подачі на 250 аркушів і прийому на 150 аркушів передбачає друк великих завдань. Для цього вам не потрібно постійно додавати расходник, а на виході ви отримаєте акуратну стопку матеріалів.

 • Якість друку відповідає 1200×1200 точок dpi, але при цьому дозвіл 600×600 dpi. Такі зміни параметра можливі завдяки спеціальній технології нанесення.

 • Принтер оснащений дротовими і бездротовими можливостями з’єднання з ПК: опцією Ethernet, портом USB і модулем Wi-Fi. Крім того, ви зможете друкувати інформацію з флеш-карти.

 • Підтримує роботу зі смартфонів і планшетів. Сумісний з AirPrint, Mopria і Google Cloud Print. Додаток для пристроїв iOS / Android Canon Print Business оперативно реагує на всі поставлені завдання. Крім цього, ви зможете відправляти завдання на друк прямо з електронної пошти.

Принтер надає безпечну друк, яка вважається важливою функцією конфіденційності для багатьох підприємств. Так, в процесі зміни налаштувань ви можете встановити особистий PIN-код доступу до віддаленого пристрою.

Лазерне ПУ буде якісно друкувати ділові документи, рекламу і матеріали для творчості. Ви зможете зробити детальні кольорові і монохромні відбитки. Параметри 437x469x313 мм і все 20 кг передбачають спеціальне місце розміщення.Source link

Без категорії

Друкуємо в невеликому офісі з Canon i-SENSYS LBP6030B


Лазерний принтер Canon i-SENSYS LBP6030B – ПУ, яке вирішує питання чорно-білого друку для домашнього або невеликого офісу. Техніка допомагає переносити на папір документи, креслення, схеми, таблиці. За допомогою пристрою ви зможете друкувати на конвертах, листівках, брошурах, картках і папері для упаковки.

ПУ виконано в стильному витриманому дизайні. Завдяки компактним розмірам його можна розмістити в невеликому приміщенні. Вага 5 кг дозволяє поставити його на столі, на полиці або тумбочці. Папір завантажується в лоток місткістю 150 аркушів офсетного паперу з передньої сторони принтера. Верхній лоток прийому передбачає місткість до 100 аркушів, механізм акуратно складає матеріали в стопку. Якщо ви друкуєте 1-2 листи, кришку можна не відкривати.

робочі характеристики

 • Взаємодія з ПК забезпечується через провідний інтерфейс USB 2.0. Обмін даними таким способом вважається найбільш швидким і безпечним. Це дозволяє одержати високу якість друку в короткі терміни.

 • На ПУ використовується фірмовий картридж 725, який заправлений тонером високої якості Magnetic Spherical. Згідно з даними виробника обсягу одного картриджа вистачає на 1600 відбитків формату А4 і з 5% заливкою.

 • Максимальна роздільна здатність при друку може бути 2400х600 точок на дюйм. Це можливо завдяки роботі на вищевказаному картриджі, а також технології AIR (Automatic Image Refinement), яка автоматично підвищує якість отриманих матеріалів.

 • Швидкість друку складає до 18 сторінок А4 за хвилину, при цьому перший відбиток після відключення режиму сну ви отримуєте вже через 8 секунд. Можна друкувати на носіях щільністю від 65 до 163 г / м², що передбачає роботу як з офісною папером, так і з більш щільним носієм, наприклад листівками або картками.

 • Техніка сумісна з популярними ОС – Linux, Mac, Windows. Це дає можливість без проблем синхронізувати його з вашим комп’ютером.

Крім штатного картриджа, пристрій оснащений фотобарабаном, який розрахований на виробництво 10 тисяч сторінок А4 з п’ятипроцентним заповненням. При необхідності ви зможете замінити картридж самостійно, не звертаючись до сервісного центру. Штатний картридж має повноцінний аналог – HP 285. Обидва розхідники мають доступну вартість і гарантують якісну, стабільну роботу друкувального пристрою.Source link

Без категорії

Canon MF643Cdw i-SENSYS для ефективної роботи


Вибираєте продуктивне МФУ для офісу? Зверніть увагу на Canon MF643Cdw i-SENSYS. З його придбанням ви отримаєте можливість друкувати в кольоровому і чорно-білому форматі, оцифровувати файли, копіювати, а також відправляти повідомлення по факсу. Ви зможете переносити на папір тексти та зображення, сканувати документи в архів, робити копії стандартних бланків. Пристрій оснащений великою кількістю додаткових опцій, які роблять прилад незамінним помічником в будь-якій області.

Ключові характеристики

 • Можливості двостороннього друку і сканування забезпечують швидку роботу, з мінімальним втручанням оператора. Завдяки цій функції ви зможете скоротити витрати на папір і друкувати з обох сторін аркуша.

 • Оснащений опціями Ethernet і Wi-Fi. Так за допомогою першої до ПУ зможуть підключитися через кабель всі співробітники компанії. А завдяки другій доступно бездротове з’єднання. Крім того, в МФУ є порт для класичного з’єднання через USB, а також для роботи з флешками.

 • Управління ПУ можливо за допомогою сенсорної панелі. Вона закріплена на шарнірі, щоб у вас була можливість при роботі з друкуючим пристроєм вибрати зручне ПО. Ви легко розберетеся в меню за допомогою вбудованої програми “Бібліотека додатків”.

 • Багатофункціон оснащений двома лотками подачі паперу: висувним з об’ємом до 250 аркушів і відкидним на 50 аркушів. Приймальний лоток розрахований на 100 аркушів. Ці показники говорять про те, що ви зможете запускати об’ємні завдання і носій не закінчиться в самий невідповідний момент.

Пристрій синхронізується з мобільними пристроями через спеціальні програми. Так, Canon PRINT Business дає можливість друкувати зі смартфонів і планшетів. Через AirPrint PRINT або Mopria для Android ви зможете давати пристрою ті ж завдання, що і за допомогою ПК, не використовуючи інших додатків. При мережевому підключенні доступно віддалене управління через спеціальний web-інтерфейс. Так, з його допомогою можна відстежувати наявність розхідники, а також налаштовувати на “швидкі” кнопки найбільш часто використовувані функції.

Багатофункціональний лазерний пристрій відповідає всім вимогам сучасного офісу. Воно забезпечує необхідний функціонал і високу продуктивність при виконанні різних завдань.Source link