Без категорії

Монохромний лазерний принтер HP Laser MFP 135 w


Вибираєте принтер для виробництва документів і текстових матеріалів? Монохромний лазерний принтер HP Laser MFP 135 w зробить вашу роботу ефективною. Він підійде для малого або домашнього офісу. Функціонал розрахований на регулярне застосування і дозволяє виробляти до 2000 відбитків стандартного якості в місяць. При переході в режим чернетки цей показник можна підвищити до 10000 за допомогою економічного використання витратних матеріалів.

Особливості та переваги

Апарат оснащений лотком подачі паперу на 150 аркушів. Працює з різною щільністю матеріалів – від 60 до 163 г / м². Так, ви зможете друкувати на офсетного і кольоровому папері, картоні, листівках, конвертах, етикетках і т.д.

  • Завдяки дозволу друку 1200×1200 точок на дюйм принтер пропонує високу якість текстових документів.
  • Планшетний сканер дозволяє переводити схеми, книги, таблиці в цифровий формат. Розширені функції дають можливість зменшувати або збільшувати вихідне зображення в межах від 25 до 400%. Для економії витратних матеріалів можна розмістити кілька сторінок на аркуші.
  • Копір допомагає створювати по 20 дублікатів в хвилину, що позитивно позначається на продуктивності.
  • Нова лазерна технологія гарантує точність і чіткість отриманих текстів та зображень. Тонер рівномірно розподіляється по носію.

ПУ передбачає використання різних додатків для оптимізації роботи: Google Cloud Print, Apple, AirPrint, Mopria, Mobile Apps. Так, наприклад, HP Smart включає інструменти для друку, сканування, перевірки рівня чорнила і настройку техніки в бездротової мережі. Для підключення Деякі параметри недоступні обліковий запис, ви можете створити її в процесі установки програмного забезпечення.

можливість економії

Завдяки технології HP Auto-Off, ПУ допомагає економити електроенергію і, як наслідок, гроші. Коли апарат не використовується, то автоматично переходить в режим енергозбереження. Більш того, тільки при друку потрібно до 300 Вт. У режимі очікування він споживає всього 38 Вт, що робить пристрій рентабельним.

Прилад оснащений зручною панеллю керування з 2-рядковим ЖК-дисплеєм і інтуїтивно зрозумілим меню. Компактні розміри дозволяють розмістити його в будь-якому зручному місці. При відносно невеликих вкладеннях ви отримуєте надійну техніку, яка прослужить вам довгий час, з мінімальними вимогами до обслуговування.Source link

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *