Без категорії

Чорно-біле лазерне МФУ Xerox WorkCentre 3025


Чорно-біле лазерне МФУ Xerox WorkCentre 3025 з’єднує під одним корпусом принтер, планшетний сканер, копір, а також факсимільний апарат. Ці функції дозволять організувати роботу в офісі або вдома. Крім того, виробник подбав про те, щоб використання витратних матеріалів було максимально економічним. Збільшені контейнери з тонером рідше заправляються, а їх ресурс можна використовувати без залишку. Режим енергозбереження, поряд з настройками раціонального споживання в драйвері пристрою, дозволяють витрачати менше коштів на електроенергію.

Основні особливості даного ПУ

Пристрій оснащений фронтальною панеллю керування, яка допоможе ставити налаштування, відстежувати поточний стан роботи, реагувати на системні повідомлення. Передбачено використання носіїв щільністю від 60 до 163 г / м². Ви зможете друкувати на офсетному папері, плівках, конвертах, візитках, листівках, етикетках, картках і так далі.

Швидкість роботи становить до 20 сторінок за хвилину, дозвіл 1200 * 1200 пікселів на дюйм. Це стосується як друку, так і сканування. В результаті виходять чіткі деталізовані матеріали, які можна використовувати для особистих і професійних потреб. Лоток подачі носія передбачає завантаження до 150 аркушів. Приймальний лоток розрахований на 100 аркушів готових матеріалів.

А також апарат оснащений:

  • можливістю проводового з’єднання з ПУ через USB 2.0, цей спосіб відмінно підходить при стаціонарному розміщенні пристрою і є найбільш безпечним;
  • Wi-Fi-модулем, що дозволяє пересилати файли в роботу зі смартфонів і планшетів через Direct;
  • підтримує Apple AirPrint, Google Cloud Print і Mopria, що дає користувачеві можливість друку з хмарних сховищ.

Останній пункт можна реалізувати з будь-якого планшета або смартфона на операційних системах Android і iOS. Ви зможете відправити завдання перебуваючи на будь-якій відстані від друкувального пристрою. Для економії пам’яті відскановані матеріали можна відправляти відразу в хмару. При цьому брати матеріали для друку можна брати як на пристроях, так і на web-сайтах або в соцмережах.

МФУ Xerox WorkCentre 3025 – досить компактний пристрій, воно займає небагато місця і важить 7,5 кг. Ви зможете розмістити його на полиці або на робочому столі.Source link

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *