ТОП-5 ідей для вашого струменевого принтера

top-5-idei-dlia-printera-min

Фахівці сервісних центрів раз у раз отримують в ремонт струменеві принтери, якими давно не користувалися. У таких моделях починають з’являтися повітряні пробки і згустки засохлих чорнила, які призводять до значного погіршення якості друку. Після безуспішних спроб вирішити проблему самостійно користувачі привозять техніку в ремонт. Ми не станемо повторювати, що для стабільного якості друку досить переносити на папір хоча б пару кольорових відбитків кожні три дні. Додайте в закладки ідеї, які допоможуть вам регулярно використовувати принтер з максимальною користю.

    • На тематичних сайтах є цілі колекції розмальовок-антистрес, дитячих розвиваючих ігор або реквізиту для квестів. Друкуйте матеріали на струменевому принтері замість того, щоб платити за них профільним магазинам. Те ж саме можна зробити з більшістю настільних ігор для дітей і дорослих.
    • Перелік можливостей вашого ПУ значно збільшиться, якщо ви купите для нього самоклеящуюся папір. Листи з клейкою поверхнею допоможуть створювати авторські сувеніри, предмети декору, дитячі наклейки і реквізит для ігор. Простежте, щоб ваш принтер був розрахований на взаємодію з листами такого плану.

< li>стрімко набирають популярність карти бажань, які допомагають візуалізувати цілі і якомога швидше втілювати їх в реальність. Якщо раніше матеріали для такого проекту потрібно було вирізати з глянцевих журналів, то тепер ви можете роздрукувати будь-яку вподобану картинку самостійно.

    • Через інтернет можна знайти і завантажити величезну кількість чек-листів на всі випадки життя. Це можуть бути добірки на тему ЗСЖ, навчання або саморозвитку. У будь-якому випадку психологами доведено, що заповітна «галочка» в списку іноді служить найсильнішим мотиватором.

ви говорите, що немає часу для творчості? Струменевий принтер надасть необхідні шаблони для скрапбукінгу, орігамі, вишивки або інших видів рукоділля. Заходьте в тематичні пабліки, щоб отримати порцію натхнення.

не забувайте, що струменева друкуюча техніка розрахована на регулярний друк. Якщо ви не використовуєте ПУ протягом декількох днів, запустіть тест дюз-це займе буквально пару хвилин. При цьому ви збільшите термін служби друкуючої головки, яка, в свою чергу, є найдорожчим вузлом пристрою.