Сумісні та оригінальні чорнила-чи є різниця?

orig-i-chenila-sovmest-min

Користувачі струменевих принтерів можуть вибирати підходящі варіанти з широкого асортименту витратних матеріалів від різних виробників. У свою чергу, розробники друкуючої техніки наполягають на застосуванні виключно оригінальних картриджів. Винятком є тільки серія «Фабрика друку» від Epson — ПУ лінійки передбачають вбудовані ємності для заправки чорнилом.

Чому виробники принтерів переоцінюють оригінальні чорнило?

Ще десять років тому струменевий принтер був далеко не в кожному офісі — дорогу техніку можна було дозволити собі тільки для комерційної або бізнес-друку. З часом виробники ПУ стали випускати більш бюджетні моделі і серед користувачів товарів такого плану стали з’являтися домогосподарки, студенти, школярі та ті, хто часто працює з друкованими матеріалами.

Враховуючи мінімальний прибуток з друкуючих пристроїв, основний дохід компанії отримували з витратних матеріалів. Саме тому оригінальні картриджі досі за ціною виходять практично «золотими». І з цієї причини виробники принтерів поширюють інформацію про негативний вплив сумісних витратних матеріалів на механізм техніки — альтернативні товари просто відбирають їх прибуток.

Як вибрати якісні Сумісні чорнило?

Враховуючи стрімке зростання популярності матеріалів такого плану, можемо зробити висновок, що за якістю друку витратні матеріали від перевіреного виробника практично не відрізняються від оригінальних. Поділимося декількома секретами вибору комплекту сумісної фарби.

Віддавайте перевагу виробникам, які не один рік пропонують свою продукцію на ринок, надаючи гарантію якості.
Не експериментуйте, змішуючи чорнило з різним складом від різних виробників при одному циклі друку.
Перед тим, як використовувати чорнило іншого виду, прочистіть механізм, за допомогою спеціальної промивної рідини.
Не застосовуйте фарби, які розраховані на один принтер, в іншому-це може привести до виходу з ладу друкуючої головки.

Як показує практика, навіть в копіцентрах, фотостудіях і фотосалонах успішно застосовують Сумісні витратні матеріали. Що вже говорити про домашній друку, яка не передбачає настільки високих вимог до якості отриманих матеріалів?

Сподобалася стаття?

Поділіться!