Рекомендації для покупки ПО

10-01-2020 21-42-06-min

Перед покупкою техніки ви переглядаєте гігабайти інформації. Часто вона суперечлива і містить неповні відомості. Функціонал, бажана продуктивність, технічні характеристики, розміри і, само собою, дизайн. Якщо ви шукаєте пристрій для роботи в копіцентрі, офісі або фотостудії вибирайте прилад з високою продуктивністю. При виборі домашньої оргтехніки, звертайте увагу на компактність приладу — це може бути ключовим параметром при розміщенні в невеликій квартирі. Коли ви вибрали модель, що відповідає вимогам, виникає не менш важливе питання-де її купити?

У вік прогресу і нових технологій все більше споживачів вибирають онлайн-шопінг, так як це економить час. Більше немає необхідності їхати за технікою в магазин, який знаходиться на іншому кінці міста. Можна вибирати необхідні товари сидячи вдома в будь-який зручний час. Залишився останній нюанс, від якого залежить, наскільки комфортним і безпечним буде придбання потрібного пристрою. В інтернеті є багато сайтів, які спеціалізуються на продажу друкуючої техніки. У цій статті ми розберемося з ключовими моментами при виборі надійного продавця.

Важливі нюанси: зверніть увагу

  • При покупці принтера або БФП в інтернет-магазині, не забудьте уточнити у продавця наявність гарантії на друкуючу техніку. Її наявність — дуже важливий параметр, який говорить про те, що ви купуєте якісний товар і даного сайту можна довіряти.
  • Якщо у вас раніше не було досвіду покупок в інтернеті, вам захочеться мати можливість вибору: купити пристрій через сайт або розглянути його в магазині, порівняти зі схожими моделями. Чи є у компанії, яку ви вибрали, офлайн-магазини? Їх наявність — один з моментів, які доводять, що компанія надійна, ви зможете вирішити питання сервісного обслуговування та придбання матеріалів. Адже ви купуєте пристрій, який повинен служити не один рік.
  • Сервісні центри.  У разі несправності саме туди необхідно везти струминне пристрій. При видачі гарантійного талона у вас буде список сервісів, де виконують обслуговування та ремонт ПУ.
  • Технічна підтримка користувачів. Великий плюс гарячої лінії в тому, що після придбання техніки ви можете в будь-який момент отримати кваліфіковану інформацію з питань підключення, експлуатації, установки сумісних картриджів або СНПЧ, підбором чорнила.

При оформленні замовлення в нашому магазині, ви легко переконаєтеся в його надійності. Для покупців надається гарантійний термін використання товару. По всій країні є велика мережа оффлайн-магазинів і сервісних центрів. Також працює цілодобова техпідтримка, ви можете зателефонувати в будь-який час і отримати консультацію з питання, що цікавить. Кваліфіковані менеджери допоможуть у виборі струменевого ПУ і витратних матеріалів.

Наш магазин надає великий асортимент друкуючої техніки від світових виробників. За допомогою сумісних витратних матеріалів ми робимо кольоровий друк доступною кожному.