Зверніть увагу на БФП XP-3100 з СНПЧ від Epson

Пристрій, який поєднує принтер, сканер і копір в одному корпусі, стане відмінним рішенням для навчання і домашнього друку. Чотириколірна модель розрахована на роботу з фото, графікою, текстом, творчими і художніми проектами. Професійного рівня друку від БФП не варто очікувати, при цьому модель видає матеріали з якісною передачею кольору і реалістичною деталізацією. Враховуючи вбудовану СНПЧ, ви зможете отримувати відбитки з мінімальною собівартістю. Останнє допоможе вам отримувати всі необхідні матеріали на домашньому ПУ замість регулярного відвідування копіцентрів, фотостудій і ательє.

Основні переваги моделі

1. Може використовуватися в автономному режимі без прямого підключення до ПК — це вам дає свободу в плані розміщення МФУ щодо комп’ютера, також функція значно економить час.
2 . Пристрій розрахований на роботу з носіями формату А4 включно — вибирайте для друку знімків, текстових документів, візитних карток, ілюстрацій і багато чого іншого.
З роздільною здатністю в 5760×1440 dpi ви зможете отримувати чіткі графіки, схеми, таблиці та інші відбитки з дрібними деталями.
3. МФУ видає 33 чорно-білих і 15 кольорових сторінок в хвилину — зверніть увагу, що показник може відрізнятися в залежності від обраного режиму друку.
Обсягу краплі в 3 піколітра цілком достатньо для друку не тільки фоточернілами, але і пігментними або сублімаційними фарбами-останні і зовсім відкривають вам широкі можливості для реалізації творчих проектів.
Скористайтесь можливістю бездротового з’єднання по Wi-Fi — переносите на папір знімки, скріншоти, веб-сторінки прямо із смартфона буквально в кілька кліків.
Оперативно вносити налаштування, а також керувати технікою без підключення до ПК вам допоможе кольоровий РК-дисплей діагоналлю 3,7 см.
Які можливості для вас відкриває СНПЧ в комплекті?

Система безперебійної подачі чорнила стане чудовою альтернативою оригінальним дорогим картриджам від виробника. Поки інші будуть регулярно відправляти пластикові ємності у відро для сміття, ви зможете додавати Сумісні чорнило в одну і ту ж конструкцію. Це допоможе не тільки мінімізувати обсяги відпрацьованого пластику в природі, але і до 30 разів скоротити витрати на витратні матеріали.