Нові можливості для вашого принтера з різними видами паперу

20-12-2019 22-28-02-min

Струменевий друк відкриває все нові, і нові горизонти — якщо раніше ми могли переносити на папір тільки текст, то сьогодні домашнє ПУ цілком можна використовувати для виготовлення сувенірів. Давайте розберемося, які можливості вам відкриє покупка нового комплекту паперу, і чим ще може бути корисно струменевий друкуючий пристрій.

Витратні матеріали, про які ви не знали

Якщо ви хочете переносити відбитки на об’ємні предмети, вам знадобиться комплект сублімації паперу, спеціальні чорнило і термопрес. Особливість листів для сублімації в здатності повністю віддавати чорнило поверхні при нагріванні і під тиском. Для цього достатньо в дзеркальному відображенні роздрукувати малюнок, потім закріпити його на заготівлі і відправити в термопрес. При впливі високої температури зображення переноситься на поверхню. Цю технологію активно застосовують для сувенірного друку-вона допоможе вам оформити гуртки, футболки, брелоки, вазони і багато іншого. Обов’язкова умова — мінімальний розмір чорнильної краплі ПУ повинен становити не менше трьох піколітрів.

Різноманітність паперу для струменевого принтера

Щоб створювати наклейки, реквізит для ігор і квестів, а також матеріали для творчості, вибирайте самоклеящуюся папір. Вона передбачає клейку поверхню, яка допоможе закріпити відбиток на будь-якій рівній поверхні.
Працювати з магнітами ви також можете за допомогою свого ПУ. Для цього купуйте Магнітний папір, який міцно кріпиться до металевих поверхонь. Тепер можна не купувати сувеніри в поїздках — створюйте їх самостійно зі своїх фотографій.
Крафтовий або текстурований папір підійде для використання не на всіх друкуючих пристроях. При цьому з її допомогою ви можете самостійно робити подарункову упаковку і реалізувати творчі проекти.
Також ви можете друкувати на різних видах плівки. Зазвичай її застосовують для результатів УЗД та інших медичних обстежень. При цьому з нею цілком можна поекспериментувати, використовуючи отримані матеріали в якості реквізиту для творчості, вікторин і квестів.

Перед тим, як купувати новий вид витратних матеріалів для свого струменевого принтера, вивчіть технічні характеристики пристрою. Кожне з них розраховане на папір певного виду, формату і щільності. Якщо ви будете експериментувати з невідповідними варіантами, є ризик вивести з ладу не тільки підлягають заміні ролики захоплення, але і дорогу друкувальну голівку. Щоб отримати достовірні дані про свій ПУ, звертайтеся до консультантів на сайті.

Сподобалася стаття?

Поділіться!