Як виглядає найкраще МФУ?

product-card_750x492_xp352_bsnpc_originalam_2-min-min

МФУ для домашньої експлуатації та навчання

Пристрій в даному випадку буде використовуватися для роботи з рефератами і дитячими розвиваючими іграми, а також для копіювання книг і журналів, перекладу чорно-білих і кольорових матеріалів в електронний формат. Саме тому ми виберемо не просто фотопринтер, а багатофункціональний пристрій, який передбачає функції копіювання і сканування.

Крім того, якщо ми працюємо не тільки з текстом, але і з графікою, монохромна модель нам не підійде — вибираємо кольорову. Для будинку цілком достатньо палітри з 4-6 кольорів чорнила. Пристрої з розширеною палітрою справедливо відносять до професійних, враховуючи високу якість передачі кольору і відмінну деталізацію. Зазвичай чим більше кольорів фарби, тим більш дорогої є модель — враховуючи базове застосування ПУ такого плану, переплачувати за професійну якість друку немає сенсу.

МФУ для професійного фотодруку

Раніше для цих цілей фахівці радили купувати виключно фотопринтери, які адаптовані під комерційну друк у фотостудіях і копицентрах. Вважалося, що потужність принтера розподіляється на копіювання і сканування, що негативно впливає на якість друку. У свою чергу, сучасні багатофункціональні моделі можуть похвалитися високим рівнем фотодруку при такому ж професійному якості сканування. При цьому приготуйтеся заплатити значну суму — потужна техніка з набором характеристик, як у дорогого фотопринтери, не може бути бюджетної.

Вибираючи модель з цього сегмента, зверніть увагу на варіанти, які друкують у високій роздільній здатності. Чим більше точок на дюйм переносить пристрій, тим більш реалістичним вийде відбиток. Також зверніть увагу, як змінюється якість друку в залежності від швидкості роботи пристрою. Якщо ви хочете отримувати матеріали високої якості в швидкісному режимі, доведеться переплатити. Також ціна моделі збільшиться, якщо ви виберете ПУ формату А3 або вище замість стандартного пристрою А4.

Офісні моделі та їх характеристики

Ідеальний пристрій для офісу оперативно виконує поставлені завдання, включаючи кольорову і чорно-білий друк, копіювання і сканування файлів. Деякі ПУ доповнені факсимільним модулем-є сенс віддати перевагу такій моделі, якщо є необхідність в прийомі і відправці факсимільних повідомлень. Також відмінним інструментом для офісу стане Ethernet — кабельне підключення такого плану забезпечить доступ до одного МФУ з декількох комп’ютерів в одному офісі. Співробітникам не доведеться вставати з робочого місця, щоб поставити завдання — це можна буде зробити прямо з ПК або ноутбука в порядку черги. Розглянемо інші опції, які будуть корисні при офісній роботі:

Wi-Fi-модуль для дистанційної відправки даних на друк зі смартфона або планшета;
Хмарний друк, який дозволяє переносити дані на папір, перебуваючи в будь-якій точці світу;
прямий друк з карт пам’яті, що особливо зручно для тих, хто переносить на папір знімки прямо з фотоапарата;
місткий лоток для паперу, з допомогою якого можна працювати з об’ємними файлами без необхідності поповнювати запаси матеріалів прямо в процесі роботи;
РК-дисплей на панелі управління, на який виводяться актуальні дані про робочий цукор, що дозволяє взаємодіяти з БФП без використання ПК.

З огляду на широке розмаїття друкуючої техніки, ви можете бути впевнені, що ідеальне МФУ існує. Якщо не впевнені, що знайдете його самостійно, звертайтеся до наших консультантів.