Інформація до відома замовника послуг ТОВ "Майстер Принт Сервіс"

2017.06.07

Шановний клієнте! Наша компанія дуже вдячна Вам за довіру та співпрацю на протязі всього часу. Завдяки індивідуальній співпраці з кожним замовником ми досягли чіткого розуміння,  яким повинен бути досконалий сервіс сьогодні. Саме тому, спеціалісти нашого Сервісного центру постійно вдосконалюють логістику, надійність та якість послуг.  

Результатом нашої роботи за перше півріччя 2017 року  є:

- значне скорочення часу виконання послуги, за рахунок налагодження сучасних систем контролю транспорту, а також впровадження найсучаснішого стаціонарного обладнання контролю стадій виконання  ремонтних робіт;

- практично повністю скорочена рекламаційна складова, котра на 22.05.2017 тримається в межах 1% від усього об’єму наданих послуг. В перспективі до кінця 2017 року зменшення рекламацій до рівня 0,5%;

- лише за останні 2 місяці звітної діяльності по технічному відділу було зафіксовано зменшення об’єму підлягаючих під заміну комплектуючих до 50%. Це стало можливим з початком використання технологій та витратних матеріалів  Static Control Components.

 

 

 

 

 

 

Витратні матеріали від SCC здатні відпрацювати вдвічі більше інших аналогів на ринку, як наслідок - значно зменшити Ваші витрати на утримання техніки.

На жаль, вищезазначені досягнення безпосередньо вплинули не тільки на якість та швидкість, але і на вартість послуг. Саме тому з 15.05.2017 ми зобов’язані відреагувати підвищенням цін на деякі послуги сервісного центру до рівня ідеального співвідношення ціни та якості.

 

Як наслідок, кожен замовник ТОВ «Майстер Принт Сервіс» сплачуючи за послуги не більше їх ринкової вартості, може розраховувати на систематичне отримання найсучаснішого сервісу, високу надійність, найвищу якість в регіоні та значно заощадити кошти за рахунок суттєвого зменшення планових замін комплектуючих,  а саме:

- заправлені картриджі віддруковують заявлений виробником ресурс, а в деяких випадках  перевершують його на 10-15%;

- у випадку відновлення, фоторецептори здатні відпрацювати майже в 2 рази більше циклів з лише незначним погіршенням якості друку на останньому циклі;

- використання спеціалізованих мастильних та електропровідних змащувальних матеріалів дає можливість використовувати картридж більше 60-ти циклів заправки.

 

Розраховуємо на Вашу підтримку та розуміння. Щиро сподіваємося, що вектор  якості та надійності для Вашої компанії  має велике значення.